Dijital dönüşümün, Sanayi 4.0 devriminin tam ortasındayken, çalışma biçimlerinin, işgücünün doğasının ve istihdam kavramlarını tekrar tam anlamıyla gözden geçirmenin zamanı geldi.

Bu yeni oluşan dönemde, gelişen, çağa ayak uyduran, inovasyon yapabilen bir iş gücü oluşturmak ne demek?

İş dünyası ve liderleri için teknolojik gelişmeler, değişen demografiler, iş gücünün yeni beklentileri, lineer öğrenmenin kaybolduğu günümüzde bize çok farklı bir oyun alanı yaratıyor. İşverenler olarak bu alanda bir sonraki hareketimiz oyunun gidişatını belirleyecek.

Future of Work Zirvesi, bunun tam merkezindeki önde gelen iş dünyası profesyonelleri tarafından, hem Türkiye hem de dünyadaki son gelişmeler ışığında hazırlanmış, İş’in Geleceği Bilgi Paylaşım Ağı tarafından kürasyonu yapılan iş dünyasında sonuç almaya ve olumlu sosyal değişime odaklanmış bir zirvedir.

Her yıl yapılan zirvemiz statükoya meydan okuyor ve iş liderlerine anlamlı adımlar atmaları için ilham veriyor.

Future of Work Zirvesi, sizden güvenli görünen balondan çıkmanızı isteyerek Türkiye ve dünyadaki en iyi akıl hocası, fütürist, ve konuşmacıları, bugün ne yapmak gerektiğini örneklerle anlatarak, oradan aksiyonlarla ayrılmanızı sağlayacak şekilde özenli bir kürasyon ile bir araya getiriyor.

Future of Work Zirvesi’nde otomasyon, yeni dönem işgücü, yeni yetkinlikler, çevik ekipler, anlam odaklı organizasyon ve yeni liderler, İK analitiği, geleceğin çalışma alanlarını tasarlamak gibi konuları çözüme yönelik yeni bir bakış açısıyla tekrar göreceksiniz.

Gelin dijital dünyanın felsefesini, iş yapış şekillerini birlikte konuşalım. Bütün dünyayı hızla etkisine alan Future of Work hareketine siz de katılın!