Etkinlikler

eOFIS

eOFİS

Eofisbiz üyesi, eOfis’in tüm paylaşımlı ofisleri ile lounge ve cafe alanlarını kişi bazında indirim uygulanmış olarak kullanır ve misafirleri için de kişi başı ücret öder. Kullanımla ilgili bilgiler üyelere mesaj olarak bildirilir. Ayrıca üye, kullanımını eOfisim mobil uygulamasından takip edebilir. Türkiye’nin 10 ilinde, 37 merkezi lokasyondaki seçkin plazalarda; toplantı odası, business lounge ve ofisleri çok avantajlı şartlarla kullanabilir, eOfis’li olmanın işinize sağladığı kolaylık ve prestijden faydalanabilirsiniz.

&Now - Görsel

Hadi Cevap Ver ve Kazan!

Sesle mi, video ile mi yoksa ikisiyle mi cevap vereceksin? “Daha şimdiden sorular başladı” deme. Seni bekleyen sorular bu kadar da kolay olamaz değil mi? (Aa yine soru!) Meydan okumamızı kabul edersen, eğlenceli sorularımız seni bekliyor. Üstelik hediyesi de var. E o zaman Gobito’nun standına uğrada Etkileşimli Video neymiş anlatalım. Unutma, 2 Mayıs…

Redbull

BOZUK EŞYANI GETİR, BİRLİKTE TAMİR EDELİM!

Red Bull Basement: Café Reparo, §NOW Week‘i ziyaret ediyor ve hızlı tüketim kültürüne savaş açarak bozuk ne varsa tamir ediyor. Peki ama nasıl? Cevabı burada!

Yeni neslin teknolojik girişimcilerini, hacker’larını, kod yazarlarını destekleyen Red Bull Basement, üniversite öğrencilerine kampüslerini değiştirecek projelerini geliştirmeleri için fırsat tanıyor. Red Bull Basement Café Reparo ile atıl ve bozulmuş elektronik eşyaları yeniden hayata döndürmek için bir onarım seansı gerçekleştiriyoruz.

Café Reparo alanında, Onaranlar Kulübü ekibi ve katılımcılarla birlikte bozuk eşyalar; el aletleri, 3Doodler ve elektronik prototipleme aletleri ile fiziksel ve basit elektroniksel onarımlarını yapacağız ve onları tekrar kullanılır hale getireceğiz.

Hangi Bozuk Eşyalarınızı Getirebilirsiniz?

Onarılmaya ihtiyacı olan şarj aleti, masa lambası, su ısıtıcısı, tost makinesi, ütü, mutfak robotu gibi küçük ev aletlerini Café Reparo alanına getir, onarım sürecini uzmanlarla birlikte deneyimle ve onarım kültürünün bir parçası ol!

* Red Bull Basement Café Reparo deneyimi 2 Mayıs günü §NOW Business and Tech Week kapsamında gerçekleşecektir.

vedubox_cekilis

VEDUBOX

Türkiye’deki önde gelen kurumların tercihi olmuş Vedubox’tan 3 katılımcı kuruma hediyeler verilecektir.