Events

eOFIS

eOFIS

Eofisbiz member uses all shared offices of eOfis and the lounge and cafe areas with a discount on a person basis and pays per person for their guests. Information about usage is notified to the members as a message. In addition, members can follow the use of eOfisim mobile application. You can use the meeting rooms, business lounges and offices in Turkey's 10 provinces and 37 distinguished plazas in the central location on very advantageous terms. You can benefit from the convenience and prestige of being a member of eOfis.

&Now - Görsel

Hadi Cevap Ver ve Kazan!

Sesle mi, video ile mi yoksa ikisiyle mi cevap vereceksin? “Daha şimdiden sorular başladı” deme. Seni bekleyen sorular bu kadar da kolay olamaz değil mi? (Aa yine soru!) Meydan okumamızı kabul edersen, eğlenceli sorularımız seni bekliyor. Üstelik hediyesi de var. E o zaman Gobito’nun standına uğrada Etkileşimli Video neymiş anlatalım. Unutma, 2 Mayıs…

Redbull

BOZUK EŞYANI GETİR, BİRLİKTE TAMİR EDELİM!

Red Bull Basement: Café Reparo, §NOW Week‘i ziyaret ediyor ve hızlı tüketim kültürüne savaş açarak bozuk ne varsa tamir ediyor. Peki ama nasıl? Cevabı burada!

Yeni neslin teknolojik girişimcilerini, hacker’larını, kod yazarlarını destekleyen Red Bull Basement, üniversite öğrencilerine kampüslerini değiştirecek projelerini geliştirmeleri için fırsat tanıyor. Red Bull Basement Café Reparo ile atıl ve bozulmuş elektronik eşyaları yeniden hayata döndürmek için bir onarım seansı gerçekleştiriyoruz.

Café Reparo alanında, Onaranlar Kulübü ekibi ve katılımcılarla birlikte bozuk eşyalar; el aletleri, 3Doodler ve elektronik prototipleme aletleri ile fiziksel ve basit elektroniksel onarımlarını yapacağız ve onları tekrar kullanılır hale getireceğiz.

Hangi Bozuk Eşyalarınızı Getirebilirsiniz?

Onarılmaya ihtiyacı olan şarj aleti, masa lambası, su ısıtıcısı, tost makinesi, ütü, mutfak robotu gibi küçük ev aletlerini Café Reparo alanına getir, onarım sürecini uzmanlarla birlikte deneyimle ve onarım kültürünün bir parçası ol!

* Red Bull Basement Café Reparo deneyimi 2 Mayıs günü §NOW Business and Tech Week kapsamında gerçekleşecektir.

vedubox_cekilis

VEDUBOX

Türkiye’deki önde gelen kurumların tercihi olmuş Vedubox’tan 3 katılımcı kuruma hediyeler verilecektir.