Ana Oturumlar

Megan Reıtz

Yazar, Liderlik & Diyalog Profesörü / Ashridge

James Taylor

Konuşmacı, Yazar, Girişimci

Adam West

Pazarlama Direktörü / Satalia

Dr. Rıza Kadılar

Dünya Başkanı / Avrupa Koçluk ve Mentorluk Konseyi (EMCC)

Hakan Alp

İnsan Kaynakları ve Organizasyon Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı / Yapı Kredi

Burcu Erol

Genel Müdür / &NOW

Zirve Oturumları

Evren Şahin – Yapı Kredi Dijital Bankacılık Kanalları Direktörü, Yapı Kredi 

Dijital Dönüşüm Bitti, Yeni Çağ Başladı!

Mobili “Bankanın Uzaktan Kumandası” olarak konumlandırma stratejisi, Yapı Kredi’yi nasıl dünyanın en yenilikçi bankası yaptı?

– Dönüşüm sonrası çağda veri odaklı ve akıllı müşteri etkileşimleri nasıl tasarlanır?

– Yeni Dijital Hizmet Modeli ile bankacılıkta yeni nesil satış ve danışmanlık dönemi

 

Sevil Özkan – Satış Direktörü, SmartMessage

Dijital Dönüşümde Anında Pazarlama ile Müşteri Deneyimlerini Mükemmelleştirmek

Günümüzde şirketlerin akıllı hale gelip, karlı işlere imza atabilmelerinin yolu iç dinamiklerle birlikte müşteriye sunulan deneyimlerin de dönüşümünden geçiyor. Yeni tüketici profilini memnun edebilmek için yepyeni bir bakış açısıyla teknolojiyi merkeze alan stratejiler geliştirmesi gerekiyor. Anında pazarlama yaklaşımı ile çağdaş müşteri tipini mutlu etmenin sırlarını Sevil Özkan’dan dinleyeceksiniz.

 

Gülter Bedel – Dijital Bankacılık Uygulama Geliştirme ve Yazılım Mimarileri Direktörü, Yapı Kredi

Bankacılıkta Dijital Dönüşüm Yolculuğu

Türkiye’nin Dijital Bankasını oluştururken yürütülen süreç, gerek teknolojiye gerek bireye eğitim, gelişim anlamında yapılan yatırım ve sonucunda sağlanan gelişim yolculuğu. Gelecek dönemde de sektörün bu alanda öncüsü olmaya devam etmek adına gerçekleştirilen çalışmalar. Müşteriyi merkeze koyarak yapılan çalışmalar ve destekleyici teknolojiler. Bankacılıkta bulut yolculuğu, sistem ve yazılım olarak geleceğe hazır olma yolunda yapılan çalışmalar.

 

Bilal Ramazanoğlu – Eğitim ve Gelişim Yöneticisi, Tofaş Akademi

Öğrenmenin Geleceği

Öğrenme her dönemde yeni bir anlam kazanıyor ve evriliyor. Teknoloji ve insan öğrenmeyi şekillendiriyor. Geçmişten başlayarak bugünü daha iyi anlamalı ve geleceğin öğrenme yöntemlerine hazır olmalıyız.

Mete BAYRAK – Kurucu Ortak, Motiwe

Yapay Zeya İle Video İçerikleri Nasıl İşlenebilir Veriye Dönüşür?

Yapay zeka destekli video analiz çözümleri ile kurumlara ne tür çözümler sunulabilir? Video içerikleri ile güvenlik, iş güvenliği, stok yönetimi gibi birçok operasyon nasıl otomatik hale getirilir?

Haluk Çavuşoğlu – Yönetici Ortak, Cloudyflex

Yeni Nesil Müşterilerinize Dijital Dönüşüm İle Dokunun

Yeni nesil müşteriler, yeni nesil çalışanlar kurumunuzdan neler bekliyor? Sürekli online olan yeni nesil müşteri artık her kanaldan, her noktadan kuruma dokunmak ve her kanalda özel bir müşteri deneyimi yaşamak istiyor. Zoho One çözüm ailesi tüm kanallardan müşterilerinize dokunabilmenizi sağlıyor.

Sevil Özkan – Satış Direktörü, SmartMessage

İK Deneyimlerinde Botlar ile Fark Yaratma

Teknoloji, İnsan Kaynakları verimliliğini artırma yönünde de yeni kapılar açıyor. Kitlelerle interaktif bir şekilde iletişime olanak veren botlar, İK dünyasına da tercih edilmeye başladı. Kurumsal iletişimi daha güçlü getiren botları SmartMessage Satış Direktörü Sevil Özkan’dan dinleyeceksiniz.

Sefa Karahan – Ajans Başkanı, 1,618 Agency

Dijital Yaratıcılığın Şartı Şurtu

Dijitalizm rüzgarlarının estiği bugünlerde yaratıcılık da nasibini alıyor. Eski usüllerde üretilen yaratıcı iletişim çalışmaları işe yaramayabiliyor. Baş döndüren dijital dünyada yaratıcılık neden azalıyor? Ya da yaratıcılığın yeni formülü nedir? Birlikte biraz bunlardan konuşalım mı?

Kadriye DAĞINIK – İş Geliştirme Yöneticisi, İsimtescil Bilişim A.Ş.

Uluslar Arası Marka Koruma Programı (TMCH)

Piyasaya her yeni domain uzantısı çıktığında fikri mülkiyete karşı tehdit, siber korsanlık fırsatlarının artması ve diğer potansiyel ihlal edici faaliyetler mümkün hale gelmektedir. Bu hususta ICANN, haklarınızı korumanız için TMCH programını geliştirmiştir.
Marka koruma programı olan TMCH,  yeni GTLD uzantıların çıkması ile beraber marka sahiplerinin değerlerinin korunması ve WIPO işlemlerinin hızlıca çözümlenmesini amaçlamaktadır.