&NOW Business&Tech Week Blogger Kayıtları

&NOW Business&Tech Week’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Aşağıda yer alan Soru-Cevap kısmını okuduktan sonra başka sorularınız olursa, e-posta aracılığıyla info@andnowweek.com adresine ulaşabilirsiniz.

 

Kimler ücretsiz blogger kaydı yaptırabilir?

Ücretsiz blogger kaydından sadece, düzenli olarak blog’unda yayım yapan, herhangi bir ticari, siyasi ve özel çıkar ile devlet çıkarından bağımsız faaliyet gösteren sektörle ilişkili bireysel blogger’ların yanısıra haber servisi, yayın kuruluşu veya haber sitesi için çalışanlar yararlanabilir. Bu kriterlere uyuyorsanız, lütfen aşağıda talep edilen bilgileri e-posta ile bize ulaştırın, verdiğiniz bilgiler doğrulandıktan sonra, üç iş günü içinde onay e-postası ile size ulaşıyor olacağız.

 

Blogger’lar nasıl kayıt yaptırabilir?

&NOW Business&Tech Week’e katılmak isteyen blogger’ların genel kural olarak, 2018 yılı içinde en az altı ay boyunca günlük veya haftalık yazı yazmış olması gerekmektedir. Etkinliklerin içeriği ile paralel içerikler barındıran bloglar olması, paylaşımların sürekliliği, blog içeriklerinin sektörü takip eden güncel içeriklerden oluşması tercih sebebidir. Blogların Alexa değerlendirmeleri de göz önünde bulundurulacaktır. Ayrıca Blogger’ların Sosyal Medya’daki aktifliği, içerik paylaşımları ve takipçi sayısı yapılacak değerlendirmelerde dikkate alınacaktır. Yönetim, İşletme ve İnsan Kaynakları vb. alanında lisans ve/veya lisansüstü programa kayıtlı olan ya da üniversite yayınlarında, yayın kuruluşlarında veya internet haber sitelerinde yazı içeriği referans gösterebilen akademisyenler ve öğrenci blog yazarları ayrıca değerlendirilecektir.

 

Katılmayı düşünüyorsanız, hangi bilgileri sunmanız gerekir?

Lütfen e-posta ile aşağıdaki bilgileri info@andnowweek.com adresine gönderin:

Haber kuruluşu (Blog veya web sitesi adresi), ad, soyad, adres (şehir ve posta kodu içermelidir), ülke, telefon numarası, e-posta adresi, Twitter ve Instagram kullanıcı adı, iş ve teknoloji haftası içinde katılmayı düşündüğünüz etkinlikler.

 

Onay e-postasını aldıktan sonra zirveye nasıl katılabilirsiniz?

&NOW Business&Tech Week web sitesi, etkinliğe dair bilgileri alabileceğiniz en iyi kaynaktır. Etkinlik zamanı Volkswagen Arena girişinde yer alacak Basın Kayıt Masası’ndan akredite olarak girişlerinizi yapabilirsiniz.

 

Video, fotoğraf, konuşmacı röportajları vb. konularda ne gibi kısıtlamalar mevcut?

Etkinlik boyunca konferans alanındaki haber kameraları ve radyo yayını için önceden izin alınması gerekir. Fotoğraf ve video çekimiyle ilgili kısıtlamalar için info@andnowweek.com adresine danışabilirsiniz.